DZIEŃ INNOWATORA 2018

inno

KONFERENCJA

DZIEŃ INNOWATORA

W dniu 01.03.2018 r. na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Zabrzu, przy ul. Roosevelta 26-28 odbędzie się konferencja ,, DZIEŃ INNOWATORA ‘’.

Konferencja skierowana jest do studentów, naukowców i przedsiębiorców zainteresowanych tworzeniem, rozwijaniem i komercjalizowaniem innowacyjnych rozwiązań.

Uczestnictwo w tym wydarzeniu jest okazją do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń o skutecznych sposobach wsparcia innowatorów i metodach generowania pomysłów innowacyjnych oraz wdrażania innowacji. Przedstawione zostaną dobre praktyki w zarządzaniu przedsiębiorstwami innowacyjnymi i rozwijaniu start-upów.

W ramach konferencji nastąpi otwarcie Klubu Innowatora Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. dla studentów Politechniki Śląskiej.

Udział w konferencji jest bezpłatny, możliwe jest skorzystanie z indywidualnych konsultacji z ekspertami w strefie stoisk.

Organizatorami konferencji są: Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A , Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, Urząd Miasta Zabrze.

Partnerami Konferencji „Dzień Innowatora” są: Firma NOVISMO Sp. z o.o., Firma Marco Sp. z o. o, Firma ICEYE Sp. z o. o, klaster motoryzacyjny KSSE Silesia Automotive & Advanced Manufacturing (SA&AM), Wyższa Szkoła Biznesu, DL INVEST GROUP.

Serdecznie zapraszamy, prosimy o rejestrację

Rejestracja została zamknięta