Studia dualne – Wydarzenia

dualne_stopka

Informacje o  projekcie  | Rekrutacja O studiach dualnych | Wydarzenia 

Galeria Wydarzeń w projekcie:


Konferencja Edukacja Dualna – EDUAL –

EDUAL 2021

„Inteligentne miasta i mobilność przyszłości”, 

V edycja konferencji została zorganizowana w trybie zdalnym w dniach 21-22 kwietnia 2021 r. na Wydziale Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej w Katowicach.  

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kierunku Logistyka studia dualne II stopnia oraz do obejrzenia nagrania z konferencji na kanale YouTube:  

Dzień 1: https://youtu.be/jat31Nys5lU  

Dzień 2: https://youtu.be/fh7xZziv54Y   


Szkolenia LEAN – Fabryka Skomplikowanych Urządzeń w dniach 12-14.03.2019


Szkolenie Lego Mindstorm  cz. 1 Szkolenie podstawowe 17.04.2019


Laboratorium z Metod i technik lean

W dniach 6.05-9.05.2019 studenci studiów dualnych uczestniczyli w laboratorium z przedmiotu Metody i technik lean. Zdobywali wiedzę teoretyczną i praktyczną. Okazało się, że Fabryka Skomplikowanych Urządzeń może być skomplikowana 🙂 a produkcja na czas – wydawałoby się tylko zwykłych klocków – wcale nie jest taka łatwa i oczywista. W miarę nabywania doświadczenia studenci potrafili wykazać się swoją wiedzą oraz dobrze wykorzystać poznane metody i narzędzia lean. Przy okazji można było zauważyć, że potrafią stworzyć zgrane zespoły. Mamy nadzieję, że równie dobrze będą się wykazywać podczas odbywania swoich praktyk i staży.


Certyfikowane szkolenia FlexSim®

Pod koniec czerwca 2019 studenci studiów dualnych zostali przeszkoleni pod kątem obsługi najpopularniejszego w obszarze logistyki symulatora zdarzeń dyskretnych. Studenci nabyli umiejętności w zakresie analiz logistycznych  wykonywanych za pomocą narzędzia symulacji, które potwierdzone zostały poprzez zdobycie międzynarodowego certyfikatu. Serdecznie Gratulujemy !

 


Szkolenie Lego Mindstorm  cz. 2 Szkolenie zaawansowane 18.04.2019


Konferencja Edukacja Dualna – EDUAL. „Studia dualne odpowiedzią na potrzeby Przemysłu 4.0” 02.03.2020 r.
 

Plakat

W dniu 02.03.2020 r. odbyła się Konferencja dotycząca studiów dualnych, prowadzonych na Politechnice Śląskiej. W konferencji tej aktywny udział wzięli studenci naszego kierunku tj. Logistyka studia dualne II stopnia. Więcej informacji i przebieg całej konferencji znajduje się na https://www.youtube.com/watch?v=drR0w_EH_f0